.

.

Велосипед додатоци Брзо ослободување велосипедизам чевли cleats locking plate / spline за авто-заклучување педали

Велосипед додатоци Брзо ослободување велосипедизам чевли cleats locking plate / spline за авто-заклучување

DEN 644.00
DEN 804.48

Од стоката
Во магацинот

Име : Брзо ослободување тип на возилото заклучување на панел Модел : MD3 (small) / MD5 (големи) Материјал : 7075 алуминиумска легура, T6 борбата против Големина : труба 6.5 * 7.5 cm, големи 8.5 * 9cm Тежина : мали 29g / парче, големи 39g / парче е Применливо : SPD-SL систем, СПД систем, KEO систем, јајце whisk систем, lollipop систем за заклучување Совети : Нашиот панел е генерички! Заклучување на возилото е поделена на два модели : MD3 (мал) има три бои : црна. Црвена. MD5 (големи) има три бои : црна. Црвена. Ве молиме про во предниот дел на производот и продавач треба да ја контактирате модел и боја, за да се утврди потребните производи и единечни цени, за да се избегнат непотребни спорови; Ако се ПОГЛЕДНЕ за заклучување, вие само треба да се користи ИЗГЛЕДА заклучување плоча инсталиран во нашиот панел може да се користи, принципот и заклучување чевли картичка во истиот се заклучува. Ако сте whisk, вие само треба да ги користите јајце заклучување на инсталација на нашиот панел може да се користи. Панел за да одговара на заклучување со, нема заклучување на картичката не може да се користи во бравата. Принципот и заклучување чевли картичка во истиот се заклучува. Препорачливо е да се купи возилото во исто време да се купи резервни заклучување, патот автомобил заклучување и планински велосипед за заклучување не е ист

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Планински Велосипеди
Материјал:
Алуминиум/Легура
Бренд Име:
FETESNICE
На Возилото Уред Категорија:
на возилото
На Возилото Категорија:
Авто-заклучување на Возилото
Производи во категоријата