.

.

Познати Историски Споменици Стоунхенџ во Англија Пејзаж Ѕид Уметност Дома Декор Платно Сликарство Уметнички дела за Статистика Декорација Обичај

Познати Историски Споменици Стоунхенџ во Англија Пејзаж Ѕид Уметност Дома Декор Платно Сликарство Уметнички

DEN 675.00
DEN 912.00

Од стоката
Во магацинот

Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации.
Ние обезбедуваме платно обичај услуга, висок квалитет на сликата отпечатоци на платно .
Услуга На Клиентите
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Боја
Многу Добра и Живописни. Ви благодариме!
Производ Функција :
нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :
. Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца, сликарството ние испрати е само платно. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Кина Пост Воздух
Колет : Ние испрати со врамени (над 2 кг)во светот само со кина пост воздух парцела,тоа трае 15-35 дена до дестинацијата. Ве молиме изберете соодветна големина, ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас . Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар.Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!
Продавачот Забелешка : 1. Испорака : 1.
Големина
20x30cmx2,20x40cmx2,20x50cmx1, custom size, ве молиме да ни даде порака
Превозот
Кина Пост Воздух Пошта или E Пакет 2.EMS : 5 до 10 дена
3. Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата.
Време на испорака
Кина Пост Воздух Mail : Вообичаено 20 - 30 дена
2.Кина Пост Воздух Парцела : 20-35 дена
Повратни информации
Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис .

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
20x30 20x40 20x50
боја:
Без рамка
Бренд Име:
чиста уметност простор
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Европа
Рамка:
No
Поддршка База:
Платно
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
дијамант
оригиналниот:
No
Производи во категоријата