.

.

Оригинални нови RAE0142 RAE0150 RAE0142Z RAE0140 RAE0150Z CD ласерски леќи со механизам за MAZDA автомобил аудио систем

Оригинални нови RAE0142 RAE0150 RAE0142Z RAE0140 RAE0150Z CD ласерски леќи со механизам за MAZDA автомобил

DEN 3120.00

Од стоката
Во магацинот


Оригинални нови RAE0142 RAE0150 RAE0142 Z RAE0140 RAE0150 Z CD ласерски леќи со механизам за MAZDA автомобил аудио систем

Таа е поголема од информацијата

Специјални Функции:
CD Плеер,DVD Плеер
Големина На Дисплеј:
6.5
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,CD
Име На Модел:
RAE0150
Фолксваген Модел:
Голф
Голф-Година:
2005,2004
Бренд Име:
angibabe
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
боја:
сива
Инсталирајте Големина:
1 Din
OSD Language:
Англиски
Компјутерската Меморија Големина:
1GB
Резолуција:
400
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Од Моќ:
5w
Објектот Големина:
13*14*1cm
Материјал Тип:
Метал
Производи во категоријата