.

.

1 Куп (1 Куп=5Heads) Вештачки Симулација Декоративни Цвеќиња Свила Цвет За Дома Свадба Партија P0.5

1 Куп (1 Куп=5Heads) Вештачки Симулација Декоративни Цвеќиња Свила Цвет За Дома Свадба Партија P0.5

DEN 108.00
DEN 130.56

Од стоката
Во магацинот


1 Куп (1 Куп=5 Heads) Вештачки Симулација Декоративни Цвеќиња Свила Цвет За Дома Свадба Партија P20
Материјали : Свила Цвет Пакет : Вклучуваат 1 Buc ( 1 Buc=5 Heads )
Фото Шоу

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
firlar
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Gerbera Свила Цвет
Тип:
Свила Цвет
Стил:
Цвет
Производи во категоријата