.

.

фабриката Паркинг Камера rearview IR Nightvision Водоотпорен Rear View Camera Со Видео Кабел Автобус Камион бела Камера

фабриката Паркинг Камера rearview IR Nightvision Водоотпорен Rear View Camera Со Видео Кабел Автобус Камион

DEN 1684.00
DEN 1772.64

Од стоката
Во магацинот


1 инчен внатре камера, метална школка, shockproof(водоотпорен)
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1/4"CMOS 420 TVL 7070+IR PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1/3"SONY CCD 600 TVL 2090+638 висока дефиниција PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип! AHD2431+9712 720 P 100 Million пиксели PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип! AHD2431+0130 960 P 130 Million пиксели PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип! AHD1080 P 200 Million пиксели PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Ние сме производители
Нашите производи се продаваат во целиот свет
Нашата фабрика се случува за 11 години

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
LSZ-J163A1
Алармот Акција:
Локалните Алармот
Технологија:
Инфраред
Димензии (L x W x D)(mm):
56*55*58MM
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01
Сензор:
ccd
Поддржани Оперативни Системи:
No
Потрошувачка На Енергија(W):
0.3 W
Агол На Гледање (Степен):
120°
Тип:
Аналогна Камера
IR Растојание(м):
1-10M
Висока Дефиниција:
480P(SD)
is_customized:
Yes
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Стил:
Куполата На Камерата
боја:
Бела
Напојување(V):
12v
Мрежен Интерфејс:
Никој
Ѕидот Заградата:
Таванот
Сензор Бренд:
SONY
Инсталација:
Таванот
Бренд Име:
LSZ
Леќа (mm):
3.6 mm
Поддржани Мобилни Системи:
Windows Mobile
Аудио Излез:
Никој
Производи во категоријата