.

.

R3000 Refillable Мастило Кертриџ За Epson перо R3000 Печатач T1571 T1572 T1573 T1574 T1575 T1576 T1577 T1578 T1579 Со Чип

R3000 Refillable Мастило Кертриџ За Epson перо R3000 Печатач T1571 T1572 T1573 T1574 T1575 T1576 T1577 T1578

DEN 1028.00
DEN 1194.72

Од стоката
Во магацинот

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Ако има било какви прашања и онлајн контактирајте со нас или е-маил за нас . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
vilaxh
Компатибилен Бренд:
Epson
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
За Epson T1571 - T1579
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
КОЛИЧИНА:
1set
R3000:
За EPSON R3000
боја:
C,M,LC,Светло Црна,LM,Y,K
за epson мастило кертриџ за r3000:
За EPSON R3000
кертриџ модел:
T1571 T1572 T1573 T1574 T1575 T1576 T1577 T1578 T1579
чип:
ЛАК чип
Производи во категоријата