.

.

Beibehang 3D Позадина Естетски Олеснување Цвет 3d TV Позадина Големи Mural Дневна Соба и Спалната соба Mural тапети за ѕидови 3 d

Beibehang 3D Позадина Естетски Олеснување Цвет 3d TV Позадина Големи Mural Дневна Соба и Спалната соба Mural

DEN 720.00
DEN 960.00

Од стоката
Во магацинот

5 метри, должина од 3 метри. Следниве се исти како оние, ве Молиме следете ги следниве пресметка метод : На пример, вашиот кат ширина од 2.

Таа е поголема од информацијата

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Производи во категоријата