.

.

Бесплатен превозот 100PCS KF350-3.5-3P KF350 3Pin 3,5 мм Директно Pin PCB Завртка Терминал ROHS

Бесплатен превозот 100PCS KF350-3.5-3P KF350 3Pin 3,5 мм Директно Pin PCB Завртка Терминал ROHS

DEN 488.00
DEN 542.40

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
JORINDO
Број На Модел На:
KF350-3.5-3P
Тип:
Splice
Производи во категоријата