.

.

За Samsung Галакси S7 Работ Случај Кожа Флип 2 во 1 Монтажни Прстен Тока Патент Торбичка Картичка Паричникот Случај За Samsung S7 Случај

За Samsung Галакси S7 Работ Случај Кожа Флип 2 во 1 Монтажни Прстен Тока Патент Торбичка Картичка Паричникот

DEN 667.00
DEN 952.32

Од стоката
Во магацинот


За Samsung Галакси S7 Работ Случај Кожа Флип 2 во 1 Монтажни Метален Прстен Тока Патент Торбичка Паричникот Случај За Samsung S7 Случај
100% Сосема нов луксузен 2 во 1 монтажни паричникот дизајн кожа случај.
Материја : СТП Кожа карта носителот + Монтажни силикони задниот поклопец+Метален прстен тока
Задниот дел на кожата случај може да биде пренослив, можете да го користите како единствен телефон случај
Синтетички кожа се вклопуваат, Прецизност се вклопуваат и да крои
Намалување испис чанта овозможи пристап до камерата, пристаништа и senors
Наборите се затвори со прстен држачот за да го држете вашиот телефон случај со прст.
Заштита наспроти гребнатини, капки, отпечатоци од прсти, нечистотија и валкано
Перат и еднократно Слотови за важни ID и Кредитни картички и Случајот

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
За S7, За S7 Работ
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7 Работ,Галакси S7
Мало Пакет:
No
Големина:
17051624
Карактеристики:
кожа телефон случај со прстен носителот
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
LANCASE
Стил:
луксузна патент чанта паричникот кожа телефон случај прстен
функција 1:
паричникот стил 2 во 1 мултифункционален патент кожа случај паричник
Карактеристика 2:
монтажни патент за држачот+ tpu назад случај
функција 3:
со монтажни патент СТП кожа картичка слот за носител на
карактеристика 4:
со метал рака прстен носителот тока
копче 1:
за samsung галакси s7 случај
копче 2:
за samsung s7 случај кожа флип
копче 3:
за samsung галакси s7 работ случај
копче 4:
прекривачот за samsung s7 работ случај
копче 5:
за samsung галакси s7 случај паричник
Производи во категоријата