.

.

Трговија на големо 30ml празни јасно МИЛЕНИЧЕ козметички масло шише со droppers, 1 унца dropper шише пластична амбалажа производителот 30ml

Трговија на големо 30ml празни јасно МИЛЕНИЧЕ козметички масло шише со droppers, 1 унца dropper шише пластична

DEN 2041.00
DEN 2148.96

Од стоката
Во магацинот

Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот's природата боја. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен , и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.
Очекуваат за вашето барање!
. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. Ние'ќе се обидеме потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. cosmoprof и лична нега индустрии. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе.
Трговија на големо 30ml празни јасно МИЛЕНИЧЕ козметички масло шише со droppers, dropper шише пластична амбалажа производителот 30ml
Предмет Бр. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
30ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Производи во категоријата