.

.

Нерѓосувачки Челик 4Pcs Отворено Кампување Мини Првенство Кригла Пиење Кафе Пиво Со Случајот Dinnerware Служат Филџани

Нерѓосувачки Челик 4Pcs Отворено Кампување Мини Првенство Кригла Пиење Кафе Пиво Со Случајот Dinnerware Служат

DEN 124.80

Од стоката
Во магацинот

Врз основа на досегашното искуство.
Нерѓосувачки Челик 4 Pcs Отворено Кампување Мини Првенство Кригла Пиење Кафе Пиво Со Случајот Dinnerware Служат Филџани
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Светлина и лесно да се носат,идеален за кампување ,одмор,пикник и така натаму. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Погодно за уживање во топло кафе,млеко, чај ,вино и така натаму додека сте излезени во зиморничав времето. Идеална придружба на хип колба, купот го прави многу повеќе. Земавме овие фотографии од самите себе.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Куп материјал : не 'Рѓосувачки Stell Покрие материјал : Faux Кожа Големина : 4. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
OOTDTY
Производи во категоријата