.

.

DRELD 0-36 Нерѓосувачки Челик Жица Мерач Заварување Дијаметар Мерач Заварување Инспекција Инчен Мерни Величини fpr Мерење Алатка Со Торба

DRELD 0-36 Нерѓосувачки Челик Жица Мерач Заварување Дијаметар Мерач Заварување Инспекција Инчен Мерни Величини

DEN 336.00
DEN 394.56

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. Gaging обоени жица и метал, како што се бакар, месинг, итн. Gaging соголени лист, плоча за железо и челик. 0-36 стандард. Инчен Скала : 0.3125"-0.007". Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик. Надворешниот Дијаметар : Прибл. 8.4 cm/ 3.31". ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!
Пакет се Вклучени 1 x Нерѓосувачки Челик Жица Колосек. 1 x Складирање Торбичка.
Со производот

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DRELD
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
коси мерач
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Инчен Скала:
0.3125-0.007.
Надворешниот Дијаметар:
Approx. 8.4cm/ 3.31.
Производи во категоријата