.

.

DRELD Нерѓосувачки Челик НИ Завртка Теренот Мерач 51Pcs Тема Ножеви 60 Степен 4-84 Темата Мерење Gage Триаголник Мерење на Главата Алатка

DRELD Нерѓосувачки Челик НИ Завртка Теренот Мерач 51Pcs Тема Ножеви 60 Степен 4-84 Темата Мерење Gage Триаголник

DEN 336.00
DEN 394.56

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. Тоа е многу корисно за проверка на алатката за помош при сечење на конците во метал вртење стругови. На аглите на тема алатка за сечење е избрана за V слотови во колосек. 60 Степен Тема/Завртка Теренот Мерач GAGE СО ЗАКЛУЧИ ДО УРЕДОТ. Материјал : Челик. Должина : 5.8 cm. Боја : Сребро. Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик. 60 Степен 51 Ножеви Мерач Опсег :
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 1/2, 12, 13, 14, 15, 16, 18
20, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50
52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!
Пакет се Вклучени 1 Pc x Темата Мерење Gage.
Со производот

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DRELD
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Темата Мерење Gage
Материјал:
Челик
боја:
Сребро.
Должина:
5.8cm
Производи во категоријата