.

.

Моден Плоштадот очила за сонце Жените Дизајнер Бренд Бонбони Боја Леќа Сонце Очила Женски Машки Огледало/Искачување Eyewear UV400

Моден Плоштадот очила за сонце Жените Дизајнер Бренд Бонбони Боја Леќа Сонце Очила Женски Машки Огледало/Искачување

DEN 503.04

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Рамка Материјал:
Ацетат
Стил:
Плоштад
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Тебе,Огледало,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
Був Град
Број На Модел На:
S17039
Леќа Висина:
58mm
Леќа Ширина:
60mm
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
Употреба Предмет:
Возење,забава,на Патување,на Шопинг,Божиќ Подарок ,Подарок за Денот на Вљубените
За Родови/Возрасти:
Мажи & Жени Момчиња & Девојки Младите Мажи & Жени Masculino Feminino
Случајни:
Очила крпа+очила торба
Производи во категоријата