.

.

Автомобил-стил, LED светло за магла Хонда CRV 2012-2013 LED Магла светилка со леќа и LED денот време работи осветлување LED светилки drl автомобил 2 функција

Автомобил-стил, LED светло за магла Хонда CRV 2012-2013 LED Магла светилка со леќа и LED денот време работи

DEN 7711.00
DEN 8568.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Специјални Функции:
Осветлување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
LED
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
ВО странска валута-522
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
3inch
Година:
2012-2013
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Производи во категоријата