.

.

2-во-1 Помине Уметност Алатки Нога Тешко Кожата Мртвите Кожата Scraper Нога Rasp Callus Хлапак Смена Педикир Комплет FT17

2-во-1 Помине Уметност Алатки Нога Тешко Кожата Мртвите Кожата Scraper Нога Rasp Callus Хлапак Смена Педикир

DEN 220.32

Од стоката
Во магацинот


2-во-1 Помине Уметност Алатки Нога Тешко Кожата Мртвите Кожата Scraper Нога Rasp Callus Хлапак Смена Педикир Комплет FT17

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
нога rasp
Бренд Име:
YASNI
Број На Модел На:
FT17
Материјал:
Нерѓосувачки челик и пластика
Големина:
16 x 3.2 x 1.5cm
Производи во категоријата