.

.

Бесплатен Превозот! НОВ Заден Десен ABS Тркала Брзина Сензор 4670A580 За Мицубиши Outlander Lancer ASX 2006 2007 2008 2009-2012

Бесплатен Превозот! НОВ Заден Десен ABS Тркала Брзина Сензор 4670A580 За Мицубиши Outlander Lancer ASX 2006

DEN 583.00
DEN 670.08

Од стоката
Во магацинот

Бесплатен Превозот! НОВ Заден Десен ABS Тркала Брзина Сензор 4670 A580 За Мицубиши Outlander Lancer ASX 2006 2007 2008 2009-2012
Производот Се Покаже
Добредојдовте во мојата продавница

Таа е поголема од информацијата

линеарна:
-
Повторливост:
-
Мерен Опсег:
-
Бренд Име:
YAOPEI
Hysteresis:
-
Резолуција:
-
Чувствителност:
-
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Брзината На Возилото Сензор
боја:
како Слика
Автомобил Производител:
За Мицубиши Outlander Lancer ASX 2006 2007 2008 2009-2012
OE БР.1 :
4670A580
OE No2:
4670A580
време на испорака:
Во рамките на 24hours по плаќање
Состојба:
100% нови
Производи во категоријата