.

.

S18Q MTQNR16 MTQNL16 ЦПУ струг внатрешна дупка вртење алатка род 105 Степен Внатрешни вртење алатка се користи TNMG160404 insert

S18Q MTQNR16 MTQNL16 ЦПУ струг внатрешна дупка вртење алатка род 105 Степен Внатрешни вртење алатка се користи

DEN 369.12

Од стоката
Во магацинот


2) Ако треба да се вратите, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда.ви благодарам!!! Добредојдовте да контактирате со нас слободно најдобра цена
Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Пошта или e-Пакет Ако треба да испрати страна на курирската служба DHL, ве молиме да стигнат до мене за трошоци. Ние ве охрабруваме да ги достават на вашите посебни барања за котација.( Превозот времето е 5 ~ 10 дена。Ве молиме контактирајте ме за повеќе детали) Превозот дена преку Кина Пост Воздух Mail : (на пример) Европа : 7-20 дена САД, Канада, Австралија, Нов Зеланд, Англија : 7-20 дена Турција, Русија, Украина : 10-30 дена Бразил, Боливија, Argentia, Мексико : 20-60 дена
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние, исто така може да ОЕМ.
Ние се добие многу добар углед од oversea клиент, бидејќи нашата добра услуга имаме богата акции. Враќање :
1) Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима.
4) Гаранција ги покрива замена или поправка.
Забелешка: овој производ не содржи вметнете;Вклучува Завртка shim клуч менгеме Алатка Носителот додатоци
Цврстина : 42-45 Материјал : ХСС
Фабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн. Ние нема да ги реши таков случај и купувачот треба да се одговорни за последиците.
7) Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена.
3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе го поставите цел.

Таа е поголема од информацијата

Дупка Со Дијаметар Од:
S18Q MTQNR16, S18Q MTQNL16
Број На Модел На:
S18Q-MTQNR16/MTQNL16
Примена:
Вртење Алатка
Производи во категоријата