.

.

4Pcs 1/4 Прачка Титаниум Барел Plug Вежба Машина Плута Скок Дупка Видов Дрво Алатка Вежба Битови

4Pcs 1/4 Прачка Титаниум Барел Plug Вежба Машина Плута Скок Дупка Видов Дрво Алатка Вежба Битови

DEN 155.00
DEN 201.60

Од стоката
Во магацинот


4 Pcs 1/4" Прачка Титаниум Барел Plug Вежба Машина Плута Скок Дупка Видов Дрво Алатка Вежба Битови 4 Pcs 1/4 "Прачка Титаниум Барел Plug Вежба Малку Вежба Машина Плута Скок Ако сте изработка на дрво, овој тип на машина plug приклучокот не на работа, добро. Тие се лесни, сигурен и едноставен за употреба. Многу корисни во донесувањето на големи earplugs. Карактеристики : Корисна алатка со добар квалитет и цена. Вклучува 4 големини (6mm, 8mm, 13mm, 16mm) во еден plug сечење сет. Може да се користи со клупата вежба, рака вежба и други професионална опрема. Висок јаглероден челик со титаниум слој на површината, добар изглед и ' рѓа доказ. Многу корисно за сечење дрво приклучокот, pin создателот, направи дупка удирани со тупаници дупки. Карактеристики : Материјал : Јаглероден челик со Висок Површински третман : Титаниум слој Матични дијаметар : 6.3 mm (круг матични) Должина на : (Прибл.)48mm Информации : Претвори брзината не треба да биде премногу висок.
Пакет Листата : 4 * Дрво Вежба Socket

Таа е поголема од информацијата

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
Тирол
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Должина:
како се покаже
Број На Модел На:
Дрво Алатка Вежба Битови
Тип:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
Производи во категоријата