.

.

Голем Star Wars Darth Дизајн Vader Винил Уметност Соба Оркестарот Спална Соба Филм Decal Постер На Ѕид Налепница Дома Декор Дневна Соба Позадина

Голем Star Wars Darth Дизајн Vader Винил Уметност Соба Оркестарот Спална Соба Филм Decal Постер На Ѕид Налепница

DEN 511.00
DEN 623.52

Од стоката
Во магацинот


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( Ако не изберете било која боја , ние ќе брод стандардната )
Средна Големина : 48 см (h) x 42 см (w)
Голема Големина : 67 cm (h) x 58 cm (w)
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : ѕид налепница и трансфер филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
Големина:
48x42cm, 67x58cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
М-45
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Спецификација:
Single-piece Package
боја:
40 бои
Големина:
48x42cm,67x58cm
дизајн:
Darth
Производи во категоријата