.

.

Beibehang Сопствена Позадина Лесни и елегантни 3D 3D Метален Накит Цвет Дневна Соба и Спалната соба Троседот во ЖИВО Позадина 3d wallpape

Beibehang Сопствена Позадина Лесни и елегантни 3D 3D Метален Накит Цвет Дневна Соба и Спалната соба Троседот

DEN 720.00
DEN 960.00

Од стоката
Во магацинот

1 S quare метри = 1pcs.3 метри висок Областа : 3m * 2. Ќе треба да се купи 8 квадратни метри кога ќе ги нарачате.72 квадратни метри. Ние обично го помине Кина Пост Авиокомпанија Повелбата Слободни (ако треба, ние исто така може да испрати по курир / EMS / DHL / ФЕДЕКС / ТНТ / UPS-от, но купувачот треба да плати данок). Руски пријатели ве молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Бразилецот пријатели, ве молиме да ги доставите вашите CPF број. Површина : (2. На пример, големина : 3 метри широк, 2. Следниве се исти како оние, ве Молиме следете ги следниве пресметка метод : На пример, вашиот кат ширина од 2. Пред купување на производот, мора да се разбере сите детали.04 метри во должина и ширина. Откако ќе се добие големината на вашиот потврда, ние обично брод во рок од 3 дена. Ќе треба да се купи 7 метри квадратни (7 парчиња). Потоа, целата модел е направен од 7 метри квадратни. Ве молиме, напишете подолу точно ѕид или под големината, или дајте ми порака во времето. Добивме позитивни повратни информации по имаме примено вашето плаќање.Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри. 3 S quare метри = 3pcs .Ви благодариме & uuml; толку многу.
Производ на логото екранот
. Ви благодариме, ве молиме да се разгледа добро : Ние не сме одговорни за било увозни давачки, но обично ние може да го прогласам за пониска вредност да ви помогне да се намали, па дури и не доход. Бидејќи јачината на звукот е многу мал следниве се исти како и оние во answer : ___________________________ note : Ова е прилагодено фреско позадина.

Таа е поголема од информацијата

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Производи во категоријата