.

.

Ле Coucher Du Soleil Ла Seine на Клод Моне уметност масла Платно репродукција рака-насликани

Ле Coucher Du Soleil Ла Seine на Клод Моне уметност масла Платно репродукција рака-насликани

DEN 4468.00
DEN 5136.00

Од стоката
Во магацинот

Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. 100% Задоволството На Гарантира. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас.Ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Сите големина е на располагање. Ние, исто така може да се направи слика за вашата фотографија, само пратете ни ја вашата фотографија со големина сакате, ние ќе го прават тоа за да платно.
Weclome да Jacky Галерија Маслото Descripition : 1. Затоа што сите слики се рачно изработени по наредба од нашите уметници,обработка време на вашата цел ќе биде во 15-20 дена.Каков вид на плаќање може да се прифати? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? Цената покажа на нашата продавница е само со платно. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Колку долго ќе мора да почека за мојата слика? За да се обезбеди висок квалитет,обично тоа ќе трае околу 10 дена за да се заврши сликата. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Голема Цел,Голем Попуст.Повратни информации Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис. Ве молиме имајте предвид, политика на враќање не се однесува на кориснички налози. Промет на големо со цел добредојдени.И силна картон ќе бидат спакувани за врамени слики.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
416
M:
M2
Производи во категоријата