.

.

200ml црна матирано Стакло лосион шише со црни алуминиумски пумпа,козметички пакување,козметички шише,пакување на течни

200ml црна матирано Стакло лосион шише со црни алуминиумски пумпа,козметички пакување,козметички шише,пакување

DEN 1843.00
DEN 1939.68

Од стоката
Во магацинот


Материјал на шишиња : стакло Материјал на капа : алуминиум Боја на шишето : црна матирано Боја на капа : црна пумпа Вклучува : шише+пумпа Облик : тркалезна Капацитет : 200ml Забелешка : ве молиме оставете порака на боја,во спротивно,ќе испрати по случаен избор.ви благодариме за соработката.
Очекуваат за вашето барање!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
200ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
is_customized:
Yes
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Материјал:
Стакло
Производи во категоријата