.

.

10m Антенски Режа Човек Лифт Работа Платформи Режа Лифт Табела

10m Антенски Режа Човек Лифт Работа Платформи Режа Лифт Табела

DEN 358560.00

Од стоката
Во магацинот

Одржување на видео ќе биде дадена еднаш автоматско режа лифтови се прекине да ви помогне да се поправи.Делови од автоматско режа лифтови може да ви бидат испратени од страна на изразат во рок од 7 дена, ако е потребно.
Еден од голема предност на опремата е со многу ниска стапка на неуспех., Ltd
Add : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao Кина
Skype:visenxu Whats App:+8615689970251
Моб : +86-15689996729 Тел : +86-532-68076300 Факс : +86-532-68076301
URL : www.
ФАБРИКАТА СЕ ПОКАЖЕ :
Информации За Контакт
Visen(Продажен Менаџер)
E : visen на liftawp.Најсоодветен модел ќе се препорачува да ви откако знаеме за вашето барање.Пратката може да биде договорено од нашата порта до вашата дестинација порта.Ако тоа се распаѓа во рок од една година,можеме да испратите делови бесплатно за вас.
Често Поставувани Прашања :
1.Како може да се клиент поправка на автоматско режа лифт s.0 Работи брзина(виткање) km/h 4 4 4 Водење брзина(зголемувањето) km/h 0.com
Add : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao Кина
Skype : visenxu Whats App : +8615689970251
Моб : +86-15689996729 Тел : +86-532-68076300 Факс : +86-532-68076301
URL : www.Може да се купи делови во вашата локална хардвер пазарот. Организаторот може да го контролира кревање, движење, вртење и сите движење на платформата преку систем за контрола.Опис На Производот
10m Антенски Режа Човек Лифт Работа Платформи Режа Лифт Табела
Вовед :
Тоа се движи и лифтови сите од батеријата.com
Конфигурација :
2-тркала управување
Висок/низок патна брзина
Продолжување на палубата
Свитлива guardrails
Слезе алармот
Безбедност ремонт поддршка
Тајмер
Интелигентни полнач
Замав надвор лента
Pothole уред за заштита
За итни случаи се спушти уред
Итни ослободување кочница
Анти-судир заштита на платформа
Спецификација : Број на Модел на SP06 SP08 SP10 Максимум работна висина mm 8000 10000 12000 Максимална платформа висина mm 6000 8000 10000 Виткање максимална висина(парапет се одвиваат) mm 2150 2275 2400 Виткање максимална висина(парапет отстранета) mm 1190 1315 1440 вкупна Должина mm 2400 2400 2400 вкупна Ширина (mm 1150 1150 1150 Платформа Големина mm 2270×1150 2270×1150 2270×1150 Платформа се прошири големина mm 900 900 900 Minimumground царинење(виткање) mm 110 110 110 Minimumground царинење(зголемувањето) мм 20 20 20 Wheelbase mm 1850 1850 1850 Минимум пак радиус(внатрешното тркало) mm 0 0 0 Минимум пак радиус(надворешното тркало) mm 2100 2100 2100 извор на Енергија v/kw 24/3.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Автомобил Приклучоци
Име На Модел:
SP08
Специјални Функции:
Антенски Работа Платформа
Објектот Должина:
2.47m
Бренд Име:
САГАТА ПРВ
Објектот Висина:
2.10m
Објектот Ширина:
1.26m
Објектот Тежина:
2214kg
Материјал Тип:
Челик
Автомобил Направи:
Самоодни Режа Лифт
Производи во категоријата