.

.

2017 Аниме Супер Dangan Ronpa DanganRonpa 2 Костим За Капење Nanami Chiaki Cosplay Костим

2017 Аниме Супер Dangan Ronpa DanganRonpa 2 Костим За Капење Nanami Chiaki Cosplay Костим

DEN 2256.00

Од стоката
Во магацинот


Компоненти :
Врвот, Pantie
Главен Материјал :
Spandex (може да изберете и други материјали треба да се користат. Ве молиме овозможи мини разлика во материјалот се користи и боја.) Ве молиме да обрнете внимание дека избор на боја не е навистина за бои, но за различни стилови. Ве молиме погледнете ги нашите слики подигнати во избор на боја.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Мажите Големина, Жените Големина
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Број На Модел На:
Ариел-1
Компоненти:
Шорцеви,Градник
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Nanami Chiaki
Компоненти:
Како што е прикажано
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Nanami Chiaki
Производи во категоријата