.

.

1Set Автомобил Стил Додатоци на Chrome столче Контрола на Вредноста се Префрлите Копчето Покрие Намали за Audi A4 Sitz Schalter Sitzblende

1Set Автомобил Стил Додатоци на Chrome столче Контрола на Вредноста се Префрлите Копчето Покрие Намали за Audi

DEN 997.00
DEN 1384.80

Од стоката
Во магацинот

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас ПОБРЗО. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Со мал шрафцигер или директно на оригиналната автомобил модул pried со рака. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ќе биде хром позлатен надградба на копчето притиснете го копчето за назад,Инсталацијата заврши.
Плоштад Копче 2 : 5. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Плоштад Копче 1 : 5.
Инструкции за инсталација :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Возачот и совозачот страни Седиштето на Вредноста Прекинувачи.
Fitment :
Одговара за Audi A4. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Таа е поголема од информацијата

Материјал Тип:
ABS пластика+Chrome
Објектот Дијаметар:
4.2cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Име На Модел:
прекинувачи копчето за Audi A4
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Audi Модел:
A4
Бренд Име:
mtsooning
Година:
Повеќето Години
Објектот Тежина:
0.055kg
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Седиштето На Вредноста Се Префрлите На Контрола Knob Копчето Покрие Трим
Круг Копчето Големина:
дијаметар 4.2 cm(1.65 во)
Плоштад Копчето 1 Големина:
5.0*2,2 см(1.97*0.87 во)
Плоштад Копче 2 Големина:
5.2*2,2 см(2.05*0.87 во)
Fitment:
За Audi A4
Производи во категоријата