.

.

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325163 ЗА ОПЕЛ ASTRA VAUXHALL Vectra

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325163 ЗА ОПЕЛ ASTRA VAUXHALL Vectra

DEN 5760.00

Од стоката
Во магацинот

НОВИ 12 V 100 A АЛТЕРНАТОР 0124325163
ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ :
Единица излезна моќност : 12 V 100 A
Нето Тежина : 8 KG
РЕФЕРЕНЦА БР. : UD10866 A 0124325163 114668 CAL10457 DRA1151 EAA-222350 28-6617 209081 11.3322 LRA03507 13229984 135.548.100 1011-346 RS ALT10636 АПЛИКАЦИИ ЗА ОПЕЛ Astra МК V 1.6 16 V [Z16 XER] 12.2006-11.2010 ЗА VAUXHALL Vectra 1.6 [Z16 XEP] 01.2006 - ЗА VAUXHALL Vectra 1.6 GTS [Z16 XEP] 01.2006 - ЗА VAUXHALL Vectra 1.8 [Z18 XER] 01.2006 - ЗА ОПЕЛ Zafira Мк II 1.6 [Z16 XER] 12.2007 - ЗА "ОПЕЛ" Astra H 1.6 [Z16 XER] 12.2006 - ЗА "ОПЕЛ" Astra H 1.6 ГТЦ [Z16 XER] 12.2006 - ЗА "ОПЕЛ" Astra H 1.6 ЛПГ [Z16 XER] 08.2009 - ЗА "ОПЕЛ" Astra H 1.8 [Z18 XER] 09.2005 - ЗА "ОПЕЛ" Astra H 1.8 [Z18 XER] 01.2006 - ЗА "ОПЕЛ" Astra H 1.8 ГТЦ [Z18 XER] 01.2006 - ЗА "ОПЕЛ" Vectra C 1.6 [Z16 XEP] 01.2006 - ЗА "ОПЕЛ" Vectra C 1.6 GTS [Z16 XEP] 01.2006 - ЗА "ОПЕЛ" Vectra C 1.8 GTS [Z18 XER] 01.2006 - ЗА "ОПЕЛ" Zafira Б 1.6 [Z16 XER] 01.2008-
Гаранција
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1-15days според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба

Таа е поголема од информацијата

Објектот Висина:
20
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Должина:
20
Специјални Функции:
алтернатор
Материјал Тип:
Алуминиум
Другиот Дел Број:
DRA1151 EAA-222350 28-6617 209081 11.3322
Осветленост Дел Број:
LRA03507 13229984 135.548.100 1011-346RS ALT10636
Објектот Тежина:
6kg
Бренд Име:
HNROCK
Производителот Дел Број:
UD10866A 0124325163 114668 CAL10457
Објектот Ширина:
20
Votage:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
100
Производи во категоријата