.

.

S16Q-SDZCR11 S16Q SDZCL11 10мм Струг Сечење Алатки Вртење Алатка DCMT110204/08

S16Q-SDZCR11 S16Q SDZCL11 10мм Струг Сечење Алатки Вртење Алатка DCMT110204/08

DEN 353.28

Од стоката
Во магацинот


7) Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена.

Таа е поголема од информацијата

Дупка Со Дијаметар Од:
S16Q SDZCR11, S16Q SDZCL11
Број На Модел На:
SDZCR/SDZCL
Примена:
Вртење Алатка
Производи во категоријата