.

.

ABS Мет Автомобил Говорникот Аудио Прстен Декоративни Скратува 4pcs/set За Land Rover Discovery Спорт 2015 година

ABS Мет Автомобил Говорникот Аудио Прстен Декоративни Скратува 4pcs/set За Land Rover Discovery Спорт 2015

DEN 1653.00
DEN 1968.00

Од стоката
Во магацинот


Плаќање & Данок :
Ние ќе го одбележи пакет пониска вредност на царинските документи. Лесна Инсталација,3 M автомобилската селотејп е во прилог. Благодарение толку многу. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба.
Производ компатибилност : За Land Rover Discovery Спорт 2015 2016 година
Опис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS Пластика Боја : Мет inculde : 4pcs Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа. состојба. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Име На Модел:
Никој
Автомобил модел:
За Land Rover Discovery Спорт 2015 2016 Година
Земја/Регион на Производство:
CN
Материјал Тип:
Никој
Осветленост Дел Број:
Никој
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Другиот Дел Број:
Никој
Производителот Дел Број:
Никој
Специјални Функции:
Никој
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Модел Година:
2015-2016
Производи во категоријата