.

.

V(ЗА ФАН & АЛТЕРНАТОР) ПОЈАС 90916-02652/90916-02563 7PK1905 PK ПОЈАС за ТОЈОТА ESTIMA CAMRY ACV40,ASV40 RAV4 RUKUS Оригиналниот

V(ЗА ФАН & АЛТЕРНАТОР) ПОЈАС 90916-02652/90916-02563 7PK1905 PK ПОЈАС за ТОЈОТА ESTIMA CAMRY ACV40,ASV40 RAV4

DEN 1200.00

Од стоката
Во магацинот


Оригиналниот V(ЗА ФАН & АЛТЕРНАТОР) ПОЈАС 90916-02652 90919-02563 7 PK1905 PK ПОЈАС за ТОЈОТА ESTIMA CAMRY ACV40,ASV40 RAV4 RUKUS
Овој појас е погоден за :
Дел 90916-02652 (ПОЈАС, V(ЗА ФАН & АЛТЕРНАТОР)) е пронајден на следниве модели : Пазар Date range Модел Рамки/Options Најде во дијаграм Европа, Генерален 11/2005-11/2012 ACA3*,ALA3*,GSA33,ZSA3* 16-05 : V-ПОЈАС Јапонија 12/2006-03/2012 AZE15*,GRE156 16-05 : V-ПОЈАС N. Америка 11/2005-11/2012 ACA3*,ASA3*,GSA3* 16-05 : V-ПОЈАС Општи 05/2006-05/2012 ACV40,GSV40 16-05 : V-ПОЈАС Јапонија 04/2008 - ANH2*,ATH20,GGH2* 16-05 : V-ПОЈАС Европа 01/2006-08/2011 ACV40,GSV40 16-05 : V-ПОЈАС Општи 03/2010 - AZE151 16-05 : V-ПОЈАС N. Америка 01/2006-07/2011 ACV40,ASV40,GSV40 16-05 : V-ПОЈАС Општи 04/2008-12/2014 ANH20,ATH20,GGH20 Општи 01/2006 - ACR50,GSR50 16-05 : V-ПОЈАС Јапонија 01/2006-07/2011 ACV4* 16-05 : V-ПОЈАС Јапонија 01/2006 - ACR5*,GSR5* 16-05 : V-ПОЈАС Општи 06/2006-09/2011 ACV40,AHV40,GSV40 16-05 : V-ПОЈАС Јапонија 09/2007-09/2013 ANA1*,GGA10 16-05 : V-ПОЈАС Јапонија 11/2005 - ACA3*,GSA33 16-05 : V-ПОЈАС N. Америка 03/2007 - AZE151 16-05 : V-ПОЈАС
Вие ќе добиете предмети токму онака како што сликите покажуваат .
Ако ви треба голема количина (20pcs или повеќе) ве молиме контактирајте со нас за попуст !
Продажбата на терминот :
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас,ви благодарам многу
Почитувани пријатели ,ве молиме прочитајте го ова :
1.Сите слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , ќе го добиете токму она што го гледаме ; Ако постои разлика, ние ќе ги преземат слики за пред превозот .
2. Брз начин да дознаам производ компатибилност : проверете ги вашите оригинални еден , проверете дел број , ако истите ,потоа одговараат .
3. Никогаш не се загрижени за големината , Големината на сите производи се токму иста со оригинална големина .
4. Контактирајте не за повеќе слики и infomations .

Таа е поголема од информацијата

Тип:
--
Теренот:
--1
Појас За Висина:
1
Ширината На Забниот Корен:
1
Другиот Дел Број:
90916-02652
Материјал Тип:
1
Профил Агол:
--
Специјални Функции:
--
Опрема Висина:
1
Бренд Име:
gols
Осветленост Дел Број:
7PK1905
Отпорност На Топлина:
1
Теренот Линија Локација:
--
Совет На Забот:
--
Линеарна Брзина:
1
пропусниот опсег:
1
Тој Корен Радиус:
1
кориснички:
1
Земја/Регион на Автомобил Производство:
1
Производителот Дел Број:
90916-02652
Текстурата на материјалот:
--
Боја:
Токму онака како што сликите покажуваат
Warrantly:
12 месеци
Точка име :
V(ЗА ФАН & АЛТЕРНАТОР)ПОЈАС
ОЕМ:
90916-02652 7PK1905
Производи во категоријата