.

.

50PCS внатрешна 15X15mm (5/8 ) златни сребрени turnbuckle ремени pin тока цевка токи,Жените Вистински Кожни Торби Појас Рака Токи

50PCS внатрешна 15X15mm (5/8 ) златни сребрени turnbuckle ремени pin тока цевка токи,Жените Вистински Кожни

DEN 1151.04

Од стоката
Во магацинот


Внатре ширина 15mm (5/8 ") pin turnbuckle за кеси чанти чевли ремени за шиење материјал

Таа е поголема од информацијата

боја:
злато, светлина злато, сребрена, црна пиштол
Тежина:
Other
Бренд Име:
nolvo светот
Број На Модел На:
Висок квалитет turnbuckle трговија на големо
Материјал:
Метал
Тип:
Тока
Бои:
Злато,сребро,пиштол црна,светло злато
Материјал:
Цинк Легура
Име:
pin тока за DIY работилница
користат за:
DIY торби,паричници,ремени,облека,панталони,чевли,капи,итн.
Персонализација на вашата нова боја:
500 парчиња по боја
Го прилагодите датумот на породување :
околу 2 недели
боја мешано:
Работен
Производи во категоријата