.

.

Вода Лилјани - од Клод Моне Масла репродукција Пејзажи уметност рака-насликани дома декор

Вода Лилјани - од Клод Моне Масла репродукција Пејзажи уметност рака-насликани дома декор

DEN 5554.00
DEN 6384.00

Од стоката
Во магацинот

Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? Цената покажа на нашата продавница е само со платно.И силна картон ќе бидат спакувани за врамени слики. 100% Пари гаранција за да се Гарантира.Тоа ќе пристигнат на вашата страна во 7-10 работни дена од EMS, DHL, Fed Ex, итн international express. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака.
Weclome да Jacky Галерија Маслото Descripition : 1. Платно Само, без протегала и врамени,ве молиме контактирајте со нас за addtional цена, ако ви треба да се водат или рамка. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Лесно Се Враќа Политика. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Видови на слики :
Пакет од сликите :
Нашата Галерија :
. 100% Задоволството На Гарантира.Како се сликите спакувани? За платно уметност,сите слики ќе се расукува и се одликува со силна ПВЦ цевка внатре и меур пластика надвор. Ние, исто така може да се направи слика за вашата фотографија, само пратете ни ја вашата фотографија со големина сакате, ние ќе го прават тоа за да платно. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Кога ќе ги нарачате и рамка и сликарство ние се водат вашата слика на носила барови. Ве молиме имајте предвид, политика на враќање не се однесува на кориснички налози. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
27 X 18, 30 X 20, 36 X 24, 45 X 30, 60 X 40, 72 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
22256
M:
M3
Производи во категоријата