.

.

3 Парчиња на Стрели Картичка Творецот Метал Cutting Умира Матрицата Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија Втиснување Занает DIY

3 Парчиња на Стрели Картичка Творецот Метал Cutting Умира Матрицата Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија

DEN 52.00
DEN 57.12

Од стоката
Во магацинот

Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY. Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Големи Пердув Големина : 51*61mm,51*12mm,49*26mm;
3 Парчиња Многу Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори,
слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
D114
Производи во категоријата