.

.

Автомобил-стил, LED светло за магла Infiniti ЕКС 2008-2013 LED Магла светилка леќа и LED дневни работи осветлување за автомобил 2 функција

Автомобил-стил, LED светло за магла Infiniti ЕКС 2008-2013 LED Магла светилка леќа и LED дневни работи осветлување

DEN 7711.00
DEN 8568.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Специјални Функции:
Осветлување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
LED
Бренд Име:
LARATH
Објектот Тежина:
2kg
Име На Модел:
ВО странска валута-523
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
Lada
Објектот Дијаметар:
3inch
Година:
2008-2013
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Производи во категоријата