.

.

Подарок Коса Орнаменти Headdress Пеперутка Чешли Рачно Изработени Чисто Hairpin Дрво Чешел Кинески Подароци Свадба Дома Декорација

Подарок Коса Орнаменти Headdress Пеперутка Чешли Рачно Изработени Чисто Hairpin Дрво Чешел Кинески Подароци

DEN 699.00
DEN 1370.88

Од стоката
Во магацинот


[xlmodel]-[custom]-[36114] опис
Подарок подарок коса орнаменти / headdress / пеперутка чешли рачно изработени чисто hairpin
Материјал : Фиби
Големина : 5.5 * 5cm;
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
oneice
Материјал:
Дрво
Стил:
Традиционален Кинески
Тема:
самовила
мувла:
china_gift121
Производи во категоријата