.

.

QuickDone Лук Притиснете Дробилката Готвење Алатки Нерѓосувачки Челик Лук Притиснете Мелење Slicer Кујна Gadgets AKC5062

QuickDone Лук Притиснете Дробилката Готвење Алатки Нерѓосувачки Челик Лук Притиснете Мелење Slicer Кујна Gadgets

DEN 285.00
DEN 300.00

Од стоката
Во магацинот


Карактеристики :
Здроби и mince лукчиња со лесно движење лулка
Место каранфилче под перфорации и притиснете надолу наизменично на краевите
Мелени лук автоматски ги симнува низ перфорации лесно со лажица во супа, marinades или сосови или на печено месо или леб
Исплакнете со пример, перење на садови детергент и бришење на раце да се отстрани секоја трага од мирис на лук
Нерѓосувачки челик се врзува со сулфурна состојки, исто така, да се отстранат риба или кромид смрдеата од рацете
Лук рокер minces брзо, ги отстранува храна смрдеата од раце и продавници во некоја фиока
Одлична притиснете за луѓе кои имаат слабост на рацете
Опис
Материјал : Нерѓосувачки челик
Боја : Сребрена
Објектот Големина на : 18.5*5*2 cm
Пакет Листата :
1 компјутер* притиснете Лук
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
уживајте во вашиот добро време!

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Бренд Име:
quickdone
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Лук Притиска
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
AKC5062
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Производи во категоријата