.

.

Топла Продажба Алуминиум Метал Таблета Биро Стојат Носителот Phone Држач за iPhone 6 6Plus за Samsung Телефони За Другите Android Телефони

Топла Продажба Алуминиум Метал Таблета Биро Стојат Носителот Phone Држач за iPhone 6 6Plus за Samsung Телефони

DEN 181.00
DEN 194.40

Од стоката
Во магацинот


Овој алуминиум застане е совршен одмор место за вашиот i Pad, Андроид таблет, или други мобилни уреди. Едноставен дизајн е компактен и простор ефикасна, идеален за масата во вашата канцеларија или дом. Вклучува анти-лизга костец што може да се примени до дното, така што нема случајно да чукнам вашиот скапи електроника на подот. Оваа едноставна, но сепак стилски, хром сина застане е сигурен да ги задоволи сите корисници со вкус за модернитетот. Биро стојат компатибилен за i Pad, таблет, мобилен телефон или друг електронски уред 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : Алуминиум Боја : Црна,Топла Розова,Сина,Злато,Сребро Големина : Прибл.7.6 x 6.4 x 7.5 cm Нето Тежина : Околу.103g Додека се полни,LED индикатор е црвена,и тоа се врти кон зелено светло кога е целосно наполнета.
Пакет Содржина : 1 x Пренослив Телефон Таблета Стојат Носителот

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна, Сребро, Злато, Сина, Праска
Бренд Име:
Keyjump
Број На Модел На:
Телефон Носителот
полнач:
No
Држач За Во Автомобил:
No
Има Звучник:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Производи во категоријата