.

.

DMWD Електрични Еспресо кафе создателот полу-автоматска италијански кафе машина за висок притисок на пареа 5bar Cappuccino Froth млеко пена ЕУ

DMWD Електрични Еспресо кафе создателот полу-автоматска италијански кафе машина за висок притисок на пареа

DEN 2711.00
DEN 2914.56

Од стоката
Во магацинот

Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ).Ние може да се испрати на пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,e-Пакет,Кина истите да се Изречни или Кина EMS,DHL,Fedex,UPS-от.ПОС Малезија Превозот и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус И без следење на информации.Повеќето земји може да ја прими пратката во рок од 15~35 работни дена превозот преку Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Registerd Пост Воздух Пошта или e-Пакет.
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.Нашата цел е задоволството на клиентите~! 7.
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
Било какви други интереси, ве молиме, контактирајте
мене во секое време!
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ .) П : јас сум еден препродавач.Увозни Давачки/ Данок за Плаќање/ Трошоци не се вклучени во цената на предмети или Превозот Надомест,Овие Трошоци се на купувачите одговорност.Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 30 дена по парцела испраќаат надвор,ве молиме контактирајте со нас.

Таа е поголема од информацијата

Моќност (W):
800W
Метод На Работа:
Полу-Автоматски
Бренд Име:
DMWD
Тип:
еспресо кафе производител
Функција:
Еспресо
Капацитет (Првенство):
4 чаши
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
jd0180dq
сертификација:
CE
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Времето на пазарот:
Август-15
Класификација:
Пареа Тип
Производи во категоријата