.

.

Вистински Леано Железо Teapot Јапонски Чај Тава Поставете Tetsubin Литургија Drinkware 1200ml Готвење Кујнски Алатки Кунг Фу Infusers Вриење Вода

Вистински Леано Железо Teapot Јапонски Чај Тава Поставете Tetsubin Литургија Drinkware 1200ml Готвење Кујнски

DEN 3706.00
DEN 4751.52

Од стоката
Во магацинот

Ние задолжен купувачот за купување цена само.
ПОВРАТНИ информации :
Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
Ние брод на вашиот Aliexpress плаќање адреса САМО. Сепак, како Servere временските услови,Чисти Обичај,Одмор итн причина, понекогаш непредвидливи одложување може да се случи.
2) Ние да се потрудиме да се обезбеди брз сервис. Сите дополнителни трошоци направени при царинење, мора да се плати од страна на купувачот.
3) На товар на испрати назад и повторно да ја прати треба да се плати од страна на купувачот.0%
Контактирајте со нас
Друга Земја
Номинална(време пристигна)
3.
Време на испорака за 7-20 дена.9%
Контактирајте со нас
Канада
Номинална(време пристигна)
6.
КОНТАКТ СО НАС НА :
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас.2%
18,8% се
Контактирајте со нас
Азија
Номинална(време пристигна)
10.
Име на производ : Леано Железо Teapot
Производ вовед : леано железо teapot има голема топлина задржување својства, кои овозможуваат корисникот да го задржи топол чај за долги периоди на време. Покрај тоа, Само 5-Детален Продавачот Рејтингот се добредојдени. Ако не сте задоволни со било производ што сте го купиле од нас, ве молиме контактирајте со нас по приемот, ние ќе ви помогнат да се реши совршено, или пари назад или објект размена (купувачот избор).
2) Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.7%
Контактирајте со нас
Европа
Номинална(време пристигна)
8. Ќе бидете известени со следење на број откако пратката е направен.
4) За ваша заштита, ве молиме осигуреното вашиот пакет.
ГАРАНЦИЈА :
Ние гарантираме за сè што се продава како што е опишано. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Aliexpress.

Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
1.2 L
Материјал:
Метал
Бренд Име:
XINCI
Капацитет:
1.2 L
Тежина:
1.8kg
Спецификација:
>1000ML
Производи во категоријата