.

.

Чевли Масажа Шок Апсорпција Стп Чевли Табани Дише Удобно Табани Чевли Масажа Подлога Перница

Чевли Масажа Шок Апсорпција Стп Чевли Табани Дише Удобно Табани Чевли Масажа Подлога Перница

DEN 412.80

Од стоката
Во магацинот


започнете
крајот
Материјал : ЕВА
Големина : прилагоди со себе
Една нарачка за еден пар

Таа е поголема од информацијата

боја:
ЕУ големина 35 до 38, ЕУ големина 39 до 41
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Multi Size SML
Бренд Име:
HOGNSIGN
Примена:
Нога
Број На Модел На:
силиконски табани
Материјал:
пена
Табани:
нога масажа Insole
мемориска пена табани:
перница влошки
Мемориска Пена:
нога масажа
Чевли Подлога:
масажа перница
Чевли Табани:
orthotic влошки
Производи во категоријата