.

.

Мотоцикл Задна Кочница Влошки За SUZUKI д-р 125 2008 2009 2010 211 2012 RMX 250 РМ 125 T/V/W/X/Y 1996 1997 1998 99-2012 накладките

Мотоцикл Задна Кочница Влошки За SUZUKI д-р 125 2008 2009 2010 211 2012 RMX 250 РМ 125 T/V/W/X/Y 1996 1997

DEN 527.52

Од стоката
Во магацинот


Мотоцикл Задна Кочница Влошки За KAWASAKI KX 125 250 500 KLX 250 300 400 SUZUKI д-р РМ 125 125 RMX250 250 SBK2 д-р-Z 400
Fitment : ОДГОВАРА ЗА KAWASAKI : KX 125 95-08 Р KLX 250 J1-J6 98-03 Р KLX 250 H6 F 06-07 Р KLX 250 S9 F 09-15 Р KX 250 К2-K5 95-08 Р KLX 300 97-07 Р KLX 400 Р 03-04 Р KX 500 E8-A16 96-04 Р ОДГОВАРА ЗА SUZUKI : д-р 125 08-12 Р РМ 125 T/V/W/X/Y 96-12 Р РМ 125 XCK8 09 Р RMX 250 96-12 Р 250 SBK2 09 Р д-р-Z 400 SEY/EY 96-99 Р
Д-Р-Z 400 SMK5 02 Р

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
За KAWASAKI KX 125 250 500 KLX 250 300 400 SUZUKI д-р РМ 125 125 RMX25
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Мотоцикл Задните Накладките
Motobike Направи:
Suzuki
Име 1:
Задниот Мотор Накладките
Име 2:
мотоцикл накладките
Fitment:
За KAWASAKI KX 125 250 500 KLX 250 300 400 SUZUKI д-р РМ 125 125 RMX25
Име 3:
Мотоцикл Задните Caliper Накладките
Име 4:
Мотоцикл Задните Накладките
Производи во категоријата