.

.

Yosoo 1 Пар Бедрото Нога Масажа Shaper Бедрото Слабеење Компресија Чорапи Горат Масти Тенки Нозе Чорапи

Yosoo 1 Пар Бедрото Нога Масажа Shaper Бедрото Слабеење Компресија Чорапи Горат Масти Тенки Нозе Чорапи

DEN 950.00
DEN 1056.00

Од стоката
Во магацинот


Во врска со производот се Носат за време на вежбање, под нормални облека, или додека спие Slims бутините без ограничување на задникот Одговара удобно да се намали појавата на бедрото област веднаш Тоа е револуционерен нов слабеење leggings кои можат да ви дадат секси, leggy и заоблен hourglass слика веднаш Помага да се промовира циркулацијата, се борат со целулитот, како и подобрување на вашиот јаз, Помага во намалување на испапчен, испакнатините, и ролни опис на Производот
Материјали : Најлон 78% Spandex 22%
Стил : бедрото слабеење
Удобно компресија бедрото обвива помогне да тенок надолу нозе и да се промовира губење на тежината додека се носи за време на вежбање или под секојдневната облека
Пакетот вклучува : 1 пар чорапи компресија

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Бренд Име:
дон билка
Број На Модел На:
Бедрото нога Масажа
Материјал:
Не-плетени
Производи во категоријата