.

.

Херувим за Автоматско Клип Гитара Тјунер WST-523 LCD Дисплеј Електрична Гитара Тјунер Музички Инструменти и Додатоци Нови Пристигнување

Херувим за Автоматско Клип Гитара Тјунер WST-523 LCD Дисплеј Електрична Гитара Тјунер Музички Инструменти и

DEN 310.00
DEN 469.44

Од стоката
Во магацинот

Херувим за Автоматско Клип Гитара Тјунер WST-523 LCD Дисплеј Електрична Гитара Тјунер Музички Инструменти и Додатоци Топла Продажба Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Погоден за својата гитара со исклучителна изведба. Мал LCD дисплеј,различна боја на позадината на екранот. Клипот дизајн,така стабилен и удобен за користење. Тоа е издржлив и стилски. Професионален музички инструменти и додатоци за лесно ракување. Спецификации : Тонски опсег : A0(27.5 Hz)~a3(1760 Hz) Точност : ±0.1 Hz Објект Боја : црна Точка Големина : 78*48*48mm Напојување : CR2032 Копчето батеријата(вклучени) Пакет се вклучени : 1 x Клип Тјунер 1 x Батеријата Белешки: се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Херувим
Број На Модел На:
ZH1036900
Тип:
Тјунер
Напојување:
CR2032 Копчето батеријата(вклучени)
Тонски опсег:
A0(27.5 Hz)~a3(1760Hz)
Објектот големина на:
78*48*48mm
Производи во категоријата