.

.

СКАРА@FUKA Паркинг Сопирачка Switch Држете Копче за Панелот Покрие Трим Дијамант Стил Налепница Одговара За 5 Серија 525LI 6 Серија 7 Серија

СКАРА@FUKA Паркинг Сопирачка Switch Држете Копче за Панелот Покрие Трим Дијамант Стил Налепница Одговара За

DEN 734.00
DEN 815.52

Од стоката
Во магацинот


Answer : ___________________________ NOTE :
Причина истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави. Ве молиме да обезбеди Дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
100% Сосема нов и Добар квалитет
Материјал : Направен од Висок квалитет На Цинк Легура
Боја : Како на слики
Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана
Објектот Fitment :
Одговара За BMW 5 Серијата 525 LI 6 Серија 7 Серија X3 X4 Х5 X6
Инсталација :
Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно,3 M лента е во задниот дел.
1. Правни основи исчистите површината пред инсталацијата.
2. Споредете позиција и да се прилагоди на тоа.
3. Откине налепница и се држи.
4. Притиснете го за да се направи тоа да се држи цврсто.
Пакет inlcude : 2 buc Паркинг Сопирачка Switch Авто Задржете го Копчето Покрие Трим

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Година:
2010+
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
BMW Серија 5 525LI 6 Серија 7 Серија X3 X4 Х5 X6
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Материјал Тип:
Цинк Легура
ОДГОВАРА ЗА:
BMW Серија 5 525LI 6 Серија 7 Серија X3 X4 Х5 X6
Инсталирајте место:
Паркинг Сопирачка Switch Задржете Го Копчето Маска
Објектот:
Вклучете Задржете го Копчето Покрие трим
Производи во категоријата