.

.

50PCs Трендовски Кристал Core Шупливи Од Љубовта на Срцето Pendant Шарм Глеѓ Легура Зголеми Цвет Pendant Масло Капка Лебди Шарм Занает

50PCs Трендовски Кристал Core Шупливи Од Љубовта на Срцето Pendant Шарм Глеѓ Легура Зголеми Цвет Pendant Масло

DEN 734.00
DEN 815.52

Од стоката
Во магацинот


Продавачот Препорачуваме :
Производи детали
Големина : срцето : 14*16mm цвет : 17*19mm
количина : за 50pcs,како ваш избор
Боја : како на вашиот избор
Ако ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави на messgae
Повеќе Покаже Дизајн
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Масло се откажат златна боја позлатен лим шарм US$ 7.com
E-пакет
За 8-20 дена
www.99 /торба
Бесплатен Превозот Мешани Бои 20 PCS Мини Цел Масло Капка Зголеми Цвет Хривнија Накит Шарм Глеѓ Лебди Locket Ѓердан Pendant US$ 9.55 /торба
Мини Цел 10 PCS 17*25мм прекрасна јазол лакови декорирани животинско мачка форма хривнија шарм.
2 : Предмети ќе биде предаден за 2-7 дена по што се провери вашата исплата.77 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS 15*16 MM Масло Пад на Животните Овци Хривнија Накит Шарм Злато на Ѕвонење Легура DIY Лебди Locket Шарм US$ 7.
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме исто така, направи ни услуга,контактирајте со нас
пред да ја напушти лошо мислење,сметам дека можеме да ги реши овие проблеми заедно.com
Кина Пост Воздух
За 15-30 дена
www.89 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел Мешани Бои, Модата Шила Јазол Поклон Накит Шарм со Масло Капка Цвет Декорација Метал Злато Шарм US$ 8.
3 : Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме
порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби,или ние ќе брод вашата
предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.75 /торба
.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, .com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, ве молиме контактирајте со нас слободно.99 /торба
Нови Пристигнување Мини Цел 26*28 MM Мешано Масло Пад на Животните Симпатична Мечка Форма Легура Накит Pendant Шарм DIY Модна Телефон Синџир Шарм US$ 9.

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
микс срце, мешавина цвет
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
накит шарм
Компатибилност:
DIY оркестарот
Функција:
DIY оркестарот
Големина на:
срцето
Материјал:
метал кристал acrystal и така натаму
Пакување:
50pcs,како ваш избор
Користење на:
diy нараквица и телефон синџир&коса, накит, Облека brooch
боја:
како ваш избор
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
дизајн:
како слика
Производи во категоријата