.

.

Дами Уникатен Види Природата Дрвени Rhombus Тотем Дизајн Спорт Quarzt Зглобовите Часовници Секојдневен Дами Хривнија Часовник со Подарок Торба

Дами Уникатен Види Природата Дрвени Rhombus Тотем Дизајн Спорт Quarzt Зглобовите Часовници Секојдневен Дами

DEN 676.00
DEN 759.84

Од стоката
Во магацинот


Карактеристики На Производот :
100% Природата Дрво Случај
Движење Тип : Кварц
Случај Материјали : Дрво
Бендот Материјал : Вистинска Кожа
Тока Тип : Pin Тока
Dial Дијаметар : Прибл. 3.9 cm
Случај Дебелина : Прибл. 1.2 см
Бендот Ширина : Прибл. 2,2 см
Бендот Должина : Околу. 24.0 cm
(2.54 см=1.00 инчи)
Напомена : види е направен од природно Дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.
Пакет Содржина :
1 * Дрво Види

Таа е поголема од информацијата

Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Dial Дијаметар:
39mm
Број На Модел На:
W280201
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
22mm
Функција:
Никој
Случај Материјал:
бамбус
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Дрвени
Производи во категоријата