.

.

Клод Моне слики на Платно Цвеќе во Вазна рака-насликани на ѕид уметност оркестарот Висок квалитет

Клод Моне слики на Платно Цвеќе во Вазна рака-насликани на ѕид уметност оркестарот Висок квалитет

DEN 5136.00
DEN 5904.00

Од стоката
Во магацинот

Контактирајте со нас за врамени цена. Ве молиме контактирајте со нас за custom size сте заинтересирани, ние ќе ви испратиме цена . Обичај Сликарство & Custom Size : 1. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака.Каков вид на плаќање може да се прифати? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Завршен Маслото Примероци :
Answer : ___________________________ Note : фотографии беа зеде од камерата,поради снимање светлина разлика,боите на нашите слики изгледа малку се разликува од оригиналот. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Вие исто така може да оди до врвот проверете приложените слики кои во споредба со оригиналниот. 100% Задоволството На Гарантира. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Платно Само, без протегала и врамени,ве молиме контактирајте со нас за addtional цена, ако ви треба да се водат или рамка. Не се печати или постер. Колку долго ќе мора да почека за мојата слика? За да се обезбеди висок квалитет,обично тоа ќе трае околу 10 дена за да се заврши сликата. Затоа што сите слики се рачно изработени по наредба од нашите уметници,обработка време на вашата цел ќе биде во 15-20 дена.Може да ми се врати сликата ако не ми се допаѓа? Да,можете да се вратите на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети ако не сте задоволни со квалитетот.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
20 X 40, 25 X 50, 30 X 60, 35 X 70, 40 X 80
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
19191
M:
M2
Производи во категоријата