.

.

Резервни бесплатен превозот Нормално Обтекател Завртки колекции За Јамаха 2004 2005 2006 YZF R1 YZF-R1 YZFR1 ЦРНА

Резервни бесплатен превозот Нормално Обтекател Завртки колекции За Јамаха 2004 2005 2006 YZF R1 YZF-R1 YZFR1

DEN 1082.00
DEN 1151.52

Од стоката
Во магацинот


Висок Квалитет Палка Алуминиум Обтекател Завртки
Едноставно Ги Замените Постојните Акции Обтекател Завртки Со Скок Завртки
Инструкции : Не Се Вклучени
Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум
Боја : ЦРНА
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1 Сет
Fitment :
одговара за 2004-2006 Yamaha YZF R1

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
MT215-006-ЦРНА
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.21kg
Производи во категоријата