.

.

Автомобил Стил КРИЕШЕ Двојно светлината леќа магла светилка за ФОЛКСВАГЕН Jetta 2010-2012 Година E-MARK & ТОЧКА Автентикација за Jetta foglight 2 функција

Автомобил Стил КРИЕШЕ Двојно светлината леќа магла светилка за ФОЛКСВАГЕН Jetta 2010-2012 Година E-MARK & ТОЧКА

DEN 7236.00
DEN 8040.00

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот :
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации

Таа е поголема од информацијата

Wattage:
35W
Специјални Функции:
Осветлување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Алуминиум&ABS
Име На Модел:
правец на ветер
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
3inch
Година:
2010-2012 година
Производи во категоријата