.

.

12V 1.5 А 18W Таблета AC Адаптер за Полнач Моќ За Acer Стремат Switch 10 SW5-011 SW5-012 11 SW5-111 SW5-012-15XE ADP-18TB C

12V 1.5 А 18W Таблета AC Адаптер за Полнач Моќ За Acer Стремат Switch 10 SW5-011 SW5-012 11 SW5-111 SW5-012-15XE

DEN 683.52

Од стоката
Во магацинот


Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.Влезниот Напон Спектар : 100-240 V, 50/60 Hz(низ целиот свет)
2.5 А 18 W Таблета AC Адаптер за Полнач Моќ За Acer Стремат Switch 10 SW5-011 SW5-012 11 SW5-111 SW5-012-15 XE ADP-18 TB C
Технички Спецификации :
1. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.
Компатибилни или да го Замени со :
12 V 1.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.Излез : 12 V, 1. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
AJEYO
Компатибилен Бренд:
За acer
Број На Модел На:
За 10 SW5-011 SW5-012 11 SW5-111 SW5-012-15XE ADP-18TB C
Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
12v
Излезна Струја:
1.5 а
Приклучок Тип:
ЕУ,САД,АУ,велика БРИТАНИЈА е на располагање
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
Состојба:
Бренд Нови
Производи во категоријата